Průběh pronájmu auta

skoda-superb-combi-lk-20-tdi-dsg- (1)

Vyberte si vůz z naší autopůjčovny

Projděte si nabídku na webových stránkách i skrze náš kalkulátor a vyberte si vozidlo, které nejvíce vyhovuje vaší potřebě. Pokud jste si nevybrali z námi nabízených možností pronájmu, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře anebo e-mailem na info@popojedu.cz. Rádi se inspirujeme novými nápady


Vyplňte formulář

Vybrali jste si auto? U vybraného vozidla postupujte pomocí kalkulátoru stiskem tlačítka ‘Poslat rychlý zájem’ anebo vyplňte nezávazný kontaktní formulář s požadovanými informacemi o typu automobilu, počtu dní či měsíců pronájmu a odešlete nám jej.


Potvrdíme dostupnost vozu

Nejpozději v následující pracovní den Vám náš pracovník potvrdí dostupnost vozu ve vybraném termínu. Pokud bude automobil volný, domluví s Vámi další podmínky, způsob úhrady kauce a částky za pronájem. Následně si také upřesníme místo a čas předání a vrácení vozidla. Standardně se vozidla předávají na adrese Cukrovarská 991, Praha 9. Je možné si domluvit i jiné místo předání.


Platba a předání vozu

Před zapůjčením vozidla od vás budeme chtít doklady totožnosti, případně výpis z obchodního rejstříku. Pokud bude vše v pořádku, podepíšeme Smlouvu o zápůjčce vozidla a přejdeme k úhradě kauce a částky za pronájem vybraného automobilu. Po těchto nezbytných úkonech již následuje fyzické předání zapůjčeného auta, které společně důkladně zkontrolujeme a veškeré vady zaneseme do předávacího protokolu, který stvrdíme podpisem. Pokud bude potřeba, náš pracovník Vám vysvětlí všechny funkce automobilu.


Prohlédněte si naši nabídku vozů

Zobrazit nabídku

Komu je Popojedu.cz určeno?

Všem, kteří potřebují půjčit rychle a jednoduše spolehlivý vůz s dobrou výbavou za rozumné ceny.
Potřebujete auto na dovolenou, služební cestu nebo jako dočasnou náhradu v době, kdy máte vlastní vůz v servisu? Nebo jste řidič přepravní společnosti a nemáte vlastní vůz? Případně řidič taxi služby aktuálně bez vozidla?
​Ozvěte se na info@popojedu.cz a my Vám nabídneme řešení!

Aktuální akce

Pronájem vozů pro Bolt a Uber v Praze
Pronájem vozů pro Bolt a Uber v Praze

Jste řidičem pro Bolt nebo Uber a hledáte spolehlivý a cenově výhodný automobil pro vaši činnost v Praze? PopoJedu.cz nabízí pronájem vozů Škoda Octavia III CNG a Škoda Superb III LK TDi, které jsou ideální pro řidiče působící v aplikacích jako Bolt a Uber.

Pronájem vozů pro kurýry Wolt, Foodora a další v Praze
Pronájem vozů pro kurýry Wolt, Foodora a další v Praze

Potřebujete spolehlivé vozidlo pro vaši práci jako kurýr pro Wolt, Foodora, nebo jinou doručovací službu v Praze? Na PopoJedu.cz máme pro vás ideální řešení! Nabízíme pronájem vozů Škoda CNG, které jsou perfektní pro kurýry potřebující ekonomickou a efektivní přepravu.

This will close in 0 seconds