Průběh pronájmu auta

volvo-xc40- (17)

Vyberte si vůz z naší autopůjčovny

Projděte si nabídku na webových stránkách i skrze náš kalkulátor a vyberte si vozidlo, které nejvíce vyhovuje vaší potřebě. Pokud jste si nevybrali z námi nabízených možností pronájmu, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře anebo e-mailem na info@popojedu.cz. Rádi se inspirujeme novými nápady


Vyplňte formulář

Vybrali jste si auto? U vybraného vozidla postupujte pomocí kalkulátoru stiskem tlačítka ‘Poslat rychlý zájem’ anebo vyplňte nezávazný kontaktní formulář s požadovanými informacemi o typu automobilu, počtu dní či měsíců pronájmu a odešlete nám jej.


Potvrdíme dostupnost vozu

Nejpozději v následující pracovní den Vám náš pracovník potvrdí dostupnost vozu ve vybraném termínu. Pokud bude automobil volný, domluví s Vámi další podmínky, způsob úhrady kauce a částky za pronájem. Následně si také upřesníme místo a čas předání a vrácení vozidla. Standardně se vozidla předávají na adrese Cukrovarská 33/21, Praha 9. Je možné si domluvit i jiné místo předání.


Platba a předání vozu

Před zapůjčením vozidla od vás budeme chtít doklady totžnosti, případně výpis z obchodního rejstříku. Pokud bude vše v pořádku, podepíšeme Smlouvu o zápůjčce vozidla a přejdeme k úhradě kauce a částky za pronájem vybraného automobilu. Po těchto nezbytných úkonech již následuje fyzické předání zapůjčeného auta, které společně důkladně zkontrolujeme a veškeeré vady zaneseme do předávacího protokolu, který stvrdíme podpisem. Pokud bude potřeba, náš pracovník Vám vysvětlí všechny funkce automobilu.


Prohlédněte si naši nabídku vozů

Zobrazit nabídku

Komu je Popojedu.cz určeno?

Všem, kteří potřebují půjčit rychle a jednoduše spolehlivý vůz s dobrou výbavou za rozumné ceny.
Potřebujete auto na dovolenou, služební cestu nebo jako dočasnou náhradu v době, kdy máte vlastní vůz v servisu?Nebo jste řidič přepravní společnosti a nemáte vlastní vůz? Případně řidič taxi služby aktuálně bez vozidla?
​Ozvěte se na info@popojedu.cz a my Vám nabídneme řešení!