Jak to probíhá

volvo-xc40- (17)

Vyberte si vůz z naší autopůjčovny

Projděte si nabídku na webových stránkách i skrze náš kalkulátor a vyberte si vozidlo, které nejvíce vyhovuje vaší potřebě. Pokud jste si nevybrali z námi nabízených možností pronájmu, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře anebo e-mailem na info@popojedu.cz. Rádi se inspirujeme novými nápady


Vyplňte formulář

Vybrali jste si auto? U vybraného vozidla postupujte pomocí kalkulátoru stiskem tlačítka ‘Poslat rychlý zájem’ anebo vyplňte nezávazný kontaktní formulář s požadovanými informacemi o typu automobilu, počtu dní či měsíců pronájmu a odešlete nám jej.


Potvrdíme dostupnost vozu

Nejpozději v následující pracovní den Vám náš pracovník potvrdí dostupnost vozu ve vybraném termínu. Pokud bude automobil volný, domluví s Vámi další podmínky, způsob úhrady kauce a částky za pronájem. Následně si také upřesníme místo a čas předání a vrácení vozidla. Standardně se vozidla předávají na adrese Cukrovarská 33/21, Praha 9. Je možné si domluvit i jiné místo předání.


Platba a předání vozu

Před zapůjčením vozidla od vás budeme chtít doklady totžnosti, případně výpis z obchodního rejstříku. Pokud bude vše v pořádku, podepíšeme Smlouvu o zápůjčce vozidla a přejdeme k úhradě kauce a částky za pronájem vybraného automobilu. Po těchto nezbytných úkonech již následuje fyzické předání zapůjčeného auta, které společně důkladně zkontrolujeme a veškeeré vady zaneseme do předávacího protokolu, který stvrdíme podpisem. Pokud bude potřeba, náš pracovník Vám vysvětlí všechny funkce automobilu.


Prohlédněte si naši nabídku vozů

Komu je Popojedu.cz určeno?

 

  • Všem, kteří potřebují půjčit rychle a jednoduše spolehlivý vůz s dobrou výbavou za rozumné ceny.
  • ​Potřebujete auto na dovolenou, služební cestu nebo jako dočasnou náhradu v době, kdy máte vlastní vůz v servisu?
  • Nebo jste řidič přepravní společnosti a nemáte vlastní vůz? Případně řidič taxi služby aktuálně bez vozidla?

​Ozvěte se na info@popojedu.cz a my Vám nabídneme řešení!